Bel Canto

Agencja Artystyczna Bel Canto powstała w 2003 roku. W ciągu tych kilku lat „Bel Canto” osiąga na rynku muzycznym liczne sukcesy, zarówno w dziedzinie artystyczno-organizacyjnej jak też muzyczno-wydawniczej.

Już w 2004 roku „Bel Canto” w raz z Polskim Radiem wydaje wspaniały album „Bogusław Morka i przyjaciele”, który robi furorę na rynku muzycznym, co staje się przyczynkiem do wydania również z Polskim Radiem drugiego albumu już solowego Bogusława Morki „O sole mio” z największymi przebojami świata. Niedługo później powstał trzeci album - "Be My Love". Albumy te okazały się wielkim sukcesem , w krótkim czasie zdobyły status złotych i platynowych krążków, co w dziedzinie klasyki na polskim rynku jest ewenementem.

Podstawą działalności "Bel Canto" jest jednak organizacja imprez artystycznych z dużymi orkiestrami jak też z zespołami kameralnymi. Agencja „Bel Canto” ma bardzo bogatą ofertę muzyczną. Oprócz lżejszych form koncertowych – operetka, musical, światowe przeboje estrady, muzyka włoska, hiszpańska, polska czy muzyka filmowa, Bel Canto proponuje również programy artystyczne na wszelkie ważne uroczystości w naszej Ojczyźnie.

Agencja Koncertowa „Bel Canto” współpracuje z czołówką polskich artystów opery, operetki i estrady, gwarantując tym samym najwyższy kunszt wykonawczy i artystyczny wielbicielom tej sztuki.Wielkie gale, koncerty, widowiska słowno-muzyczne czy recitale organizowane przez "Bel Canto" przyjmowane są zawsze z wielkim entuzjazmem w Polsce i za granicą.