Koncert w Parlamencie Europejskim

Koncert w Parlamencie Europejskim z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

4 września w Parlamencie Europejskim odbędzie się uroczysty koncert na 100-lecie Niepodległości Państwa Polskiego. W koncercie tym weżmie udział wybitny artysta scen Polski i świata - Bogusław Morka. Do koncertu Bogusław Morka zaprosił utalentowaną młodą sopranistkę - Emilię Zielińską. Artystom akompaniuje orkiestra kameralna Alla Vienna pod dyrekcją prof. Adama Manijaka. W programie znajdą się napiękniejsze pieśni polskie.


Bogusław Morka to artysta zawsze hołdujący zasadom patriotyzmu. Bóg, Honor,Ojczyzna to dla niego nie tylko słowa, ale to droga życia oparta na zasadach i wartościach.Pieśni, które wykona na tym koncercie, to wyraz miłości do Ojczyzny i tradycji chrześcijańskiej. Zawsze nosi w swoim sercu słowa św. Jana Pawła II: „Naród,który zapomina o przeszłości nie ma przyszłości”. Pamięć o przeszłości przekazuje na swoich koncertach i spotkaniach z polskimi patriotami.

Jak to pięknie ujął następca Świętego Jana Pawła II na krakowskim stolcu – Arcybiskup Metropolita Marek Jędraszewski: „Polskie dzieje trzeba umieć wyśpiewać polskim duchem, a nie obcą narracją”.

 

Sponsorem koncertu jest LW Bogdanka

logo-bogdanka